Hibe araçlar teslim alındı
Mustafakemalpaşa Belediyesi ve Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu işbirliği ile ilçeye kazandırılan araçlar düzenlenen özel tören ile teslim alındı.
![Hibe araçlar teslim alındı](https://www.uludaghaber.net/images/haberler/2024/03/hibe_araclar_teslim_alindi_h21195_a079e.jpeg)
TKDK tarafından Bursa’da kabul gören 6 projenin 5’ini Mustafakemalpaşa’ya kazandırdıklarını dile getiren Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, ‘’ Şehrin her köşesine hizmet götürme vizyonuyla çıktığımız bu yolda ilçemizi hibelerle geliştirmeye devam ediyoruz. Bursa ilçeleri arasında 6 projeden 5’i Mustafakemalpaşa’mıza kazandırıldı. İlçemize hayırlı uğurlu olsun. ‘’ ifadelerini kullandı.
Mustafakemalpaşa Belediyesi, TANAP, ve Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu işbirliği ile 1 Tır Kafası, 2 adet kamyon ve 1 adet kamyonet, 1 Adet Transit Kamyon hibe edildi.