Kalite Birliği Başkanı Prof. Dr. Erkan Işığıçok, TSE Bursa İl Koordinatörü Mustafa Karaman’ın da bulunduğu tören BTSO’da gerçekleştirildi. Yıldırım Belediyesi’nin Kalite Birliği kurumsal üyelik belgesini alan Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, “Tarihte olduğu gibi bugünde hayatın her zerresinde kalite bulunmakta. Nasıl yaşadığınızın kriteri kaliteli yaşamaktan geçiyor. Bu anlamda Bursa için birlik tarafından güzel hizmetler veriliyor. Sosyal ve katılımcı belediyecilik alanında vatandaşa kaliteli hizmet veren ve bu süreçte vatandaşı karar alma süreçlerine ortak eden bir anlayışa sahibiz” diye konuştu.
Sosyal belediyecilikte dezavantajlı gruplara hizmet ederken onları yönetim anlayışına ortak eden çalışmaları Kalite Birliği ile birlikte yapmak gerektiğini belirten Başkan Edebali, “Elele verirsek Bursa’yı ve Yıldırım’ı kalite şehri ve marka şehri noktasına taşırız” dedi.